LSC Depunere CV Sofer 4ex7vigyygsjejcmmc
Forta, fidelitate, onoare, Los Santos Council



___________________________________________________________________________________________________________________________
Regulament Primarie

Membrilor Factiuni le este interzis sa aiba urmatoarele joburi : Drugs dealer, arms dealar !
Membri factiuni nu au voie cu lucruri interzise cum ar fi :mats sau drugs!
Soferul factiuni trebuie sa-l preia imediat pe Primar cand acesta il solicita !
Garzile de corp ale Primarului trebuie sa-l insoteasca pretutindeni !
Membri Factiuni nu au voie sa vorbeasca vulgar uni cu alti alt fel vor suporta consecintele !
Toti Membri Factiuni trebuie sa mi se adreseze cu numele de Domnule primar !

___________________________________________________________________________________________________________________________




Primaria Los Santos

Sofer

Nume si Prenume:
Nick:
Level [minim level 5]:
Varsta:
Nr.Telefon [in joc]:
Descriere personala (cel putin 2 alineate):
Aveti cunostinte in acest domeniu? Daca da care sunt.
Aveti antecedente la politie? Daca da care sunt.
Cu ce credeti ca puteti ajuta primarul si orasul Los Santos daca sunteti ales sofer? (cel putin 1 alineat)
Poza din stats:
Sunt de acord cu faptul ca trebuie sa am o vechime de minim 1 luna inainte sa imi depun cererea pentru demisie [DA/NU]





___________________________________________________________________________________________________________________________
Regulament sofer




1. Soferul Primarului trebuie sa fie o persoana foarte sociabila.
2. Soferul nu are voie sa foloseasca cuvinte vulgare la adresa nimanui.
3. Soferul trebuie sa fie promt de fiecare data cand este solicitat de catre primar sau viceprimar.
4. Soferul nu are voie sa consume bauturi alcoolice in timpul serviciuliu.
5. Soferul are datoria sa il duca pe primar sau vice-primar la destinatie dar si sa il astepte afara, in masina pana se intoarce.
6. Soferul are datoria de a-l transporta in siguranta pe primar/vice-primar, sa asigure teritoriul dinainte.
7. Soferul primarului nu are voie sa faca glume proste cu nici un cetatean.
8. Soferul primarului nu are voie sa foloseasca limuzina primariei in scopuri personale.


_________________________________________________________________________________________________________